Profil Użytkownika

Jakie płytki do łazienki?

Rodzaj: Artykuł

Łazienka to niezwykle ważne pomieszczenie, nic więc dziwnego, że staramy się urządzić je z należytą uwagą. Dużą rolę odgrywają tu płytki łazienkowe. Warto zastanowić się jakie wybrać.

Zalety drzwi przesuwnych

Rodzaj: Artykuł

Jakiś czas temu drzwi przesuwne kojarzyły się jedynie z bardzo małymi mieszkaniami. Dziś ten stan rzeczy zdecydowanie uległ zmianie ze względu na liczne zalety, które wspomniane drzwi oferują. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Rolety do kuchni - jakie powinny być?

Rodzaj: Artykuł

Kuchnia nie jest wymarzonym miejscem w zakresie wybierania dekoracji okiennych. Panuje w niej specyficzny mikroklimat - duże stężenie oparów, tłuszczów, wysoka temperatura, który sprawia, że różne tekstylia w tym miejscu ulegają zabrudzeniom o wiele szybciej. Jaką więc wybrać roletę, by nie mieć tych problemów? 

Jak wybrać kabinę prysznicową?

Rodzaj: Artykuł

Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej nie może być przypadkowy - musi być dokładnie przemyślany. Kabina prysznicowa powinna nie tylko pasować do wystroju łazienki, musi być też komfortowa, taka, która zapewni bezproblemowe użytkowanie. 

Drzwi zewnętrzne - jaki mamy wybór?

Rodzaj: Artykuł

Drzwi zewnętrzne wybiera się przede wszystkim pod jednym względem, aby jak najlepiej zabezpieczały dom. Muszą one być solidną barierą, którą trudno sforsować. Jakie do wyboru mamy drzwi zewnętrzne?

Profil

Tomasz Jedoń

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
87
Kod partnerski:
/p:51726

Data urodzenia:
2001-03-04
Dołączył:
2015-03-02 20:27:17
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
18-11-2016