Profil Użytkownika

O sobie

Nazywam się Iwona Wendel. Pasjonuję się literaturą, internetem i psychologią - najlepiej jeśli wszystkie trzy się łączą w jeden temat. Pracuję głównie w internecie, zgłębiając jego tajniki i możliwości marketingowe. Ze względów osobistych specjalizuję się również w temacie wychodzenia z długów. Przez 10 lat tonęłam w długach, nie radziłam sobie z życiem i pieniędzmi. Po latach nauki i zdobywania wiedzy na temat wychodzenia z długów opracowałam metodę 12 kroków do wolności od długów. Metoda ta nawiązuje do znanej i sprawdzonej metody 12 kroków AA. Moja metoda jest jednak bardziej skierowana na konkretne działania. Wskazuje skuteczne metody postępowania i negocjacji z wierzycielami. Pomaga zorganizować każdą sferę życia, skutecznie gospodarować pieniędzmi i zdobywać środki na spłatę długów. A przede wszystkim poprawia jakość życia. Pomogła wielu osobom uporać się z długami i życiem w strachu.

Praca

Psychologia a pieniądze. Wpływ uwarunkowań psychologicznych na zachowania konsumpcyjne. Wzorce postępowania z pieniędzmi.

Zainteresowania

Finanse, psychologia, literatura, taniec,internet, nauka, podróże, wychowanie dzieci.

Czego oczekuję/spodziewam się od Artelis.pl

Budowy solidnej bazy artykułów na temat finansów osobistych, pokonywania lęku. Wypromowanie metody 12 kroków wychodzenia z długów, a co za tym idzie pomoc w wyjściu z pętli zadłużenia jak największej ilości osób.

Lubię gdy

Lubię, gdy mogę obserwować odradzanie się w człowieku radości życia i poczucia własnej wartości. Lubię, gdy ja sama pokonuję moje ograniczenia. Lubię, gdy moja córka się nie poddaje ani nie pozwala się poddać swojej mamie.

W ludziach cenię

Szczerość, poczucie humoru, życzliwość, współczucie i miłość do zwierząt.

Pokaż więcej
Kto nam pomaga wyjść z długów?

Kto nam pomaga wyjść z długów?

Życie nie znosi próżni, dlatego gdy pojawia się tak zwany palący problem, znajduja się chętni, aby go rozwiązać. Nie ma się co łudzić, że robią to z dobroci serca, zresztą nie muszą. Wiedza i doświadczenie powinny być odpowiednio nagrodzane. Problem polega jednak na tym, że bardzo często ci pomagacze mają wiedzę tylko czysto teoretyczną.

Profil

Iwona Wendel

Autor
Napisz wiadomość
Psychologia a pieniądze. Wpływ uwarunkowań psychologicznych na zachowania konsumpcyjne. Wzorce postępowania z pieniędzmi.
Artykułów:
3
Kod partnerski:
/p:23843

Data urodzenia:
1997-10-20
Dołączył:
2011-10-20 17:13:40
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
19-05-2017