Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Jestem autorem e-booków, audiobooka oraz książek o języku ukraińskim i metodach nauki . Swoje umiejętności potwierdziłem poprzez zdanie egzaminów językowych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłem także wiele zagranicznych kursów językowych online m.in. Teachers College (Uniwersytet Columbia). Tworzę podcast o języku ukraińskim. Staram się przekazywać nowatorskie podejście, nie tylko dla nauki tego języka, ale też w odniesieniu do ogólnych metod nauczania. Interesuję się także odżywianiem, studiuję dietetykę.

Pokaż więcej
Nauka języków obcych jako inspiracja do rozwoju

Nauka języków obcych jako inspiracja do rozwoju

Wiele osób chciałoby w końcu skutecznie nauczyć się języka obcego. Taką umiejętność z pewnością doceni większość pracodawców, oprócz tego, przyda się podczas zagranicznych wakacji. Problem w tym, że nie wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie metodę. Należy też zadbać o zmianę swojego podejścia do nauki, bo dzięki temu może stać się znacznie łatwiejsza.

Profil

Marcin Mański

Autor
Napisz wiadomość

Jestem autorem e-booków, audiobooka oraz książek o języku ukraińskim i metodach nauki . Swoje umiejętności potwierdziłem poprzez zdanie egzaminów językowych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłem także wiele zagranicznych kursów językowych online m.in. Teachers College (Uniwer ...

Artykułów:
3
Kod partnerski:
/p:232358

Dołączył:
2023-09-20 12:04:09
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
30-11--0001