Profil Użytkownika

Profil Użytkownika

Biedronki, ochrona przed mszycami

Rodzaj: Artykuł

Jak każdy z nas wie biedronki uatrakcyjniają ogród i powodują wielką radość u dziatwy. Każdy z nas zna piosenkę "Biedroneczki są w kropeczki", czy wierszyk "Biedroneczko leć do nieba". Ja jednak skupię się na biologicznych aspektach życia biedronki i jej pożyteczności dla naszych ogrodów.

Potpourri, a zapach zagości w twoim domu

Rodzaj: Artykuł

Czy chcesz, aby w twoim domu gościły zapachy z ogrodu to ten artykuł jest dla ciebie. Potpourri to kwiaty gwarantujące ożywczą woń w twoim domu. Tylko od ciebie zależy, co zrobisz.

Pierwiosnki

Rodzaj: Artykuł

Dzisiejszy artykuł będzie mówił o pierwiosnkach, jednych z pierwszych kwiatów, ukazujących swoje piękno wiosną. Mam nadzieję, że dowiecie się z niego wielu interesujących rzeczy.

Boćwina, czyli burak liściowy

Rodzaj: Artykuł

W tym artykule pragnę przedstawić państwu mało znany w Polsce gatunek, a mianowicie, odmianę Lukullus, buraka liściowego. Jego uprawa nie wymaga większego wysiłku, więc do swojego warzywniaka może wprowadzić go nawet laik.

Ogród w kwiatach przez cały rok

Rodzaj: Artykuł

W tym artykule postanowiłem opowiedzieć wam o swoich doświadczeniach, dotyczących hodowli roślin. Czy wy też mieliście problemy z przechowaniem i sadzeniem roślin. Nie bójcie się już. Po przeczytaniu tego artykułu wszystkie wasze problemy znikną!

Profil

Andrzej K

Autor
Artykułów:
10
Kod partnerski:
/p:18202

Data urodzenia:
1997-04-22
Dołączył:
2011-02-03 19:39:23

Ostatnie logowanie:
16-03-2011