Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Zapał do języka angielskiego narodził się we mnie wcześnie. Zaczęło się od … piosenek :) Koniecznie chciałam zrozumieć o czym śpiewają moi ulubieni wokaliści, co chcą mi przekazać. Nie było jeszcze wtedy w Polsce internetu, więc ze słownikiem tłumaczyłam co tylko mogłam. Ze słuchu, bo nie miałam skąd wziąć spisanych tekstów. Metodą prób i błędów doszłam do najskuteczniejszych dla mnie form nauki. Na lekcjach angielskiego w szkole dochodziłam na przykład do takich wniosków – lista angielskich słów w słupku do nauczenia na pamięć – ciężkie wyzwanie, prawie nie do pokonania. Ale gdy ułożę sobie z nich zdania i potem historyjkę, to już lepiej. A jak to przeczytam na głos – jeszcze lepiej. Gdy mi ktoś inny to przeczyta – strzał w dziesiątkę! Okazało, że jestem po prostu słuchowcem. W sensie, sklasyfikowałam jakim jestem typem ucznia, i okazało się, że robiłam wszystko to, co jako słuchowiec powinnam. Ale najpierw przetestowałam na własnej skórze wszelkie sposoby nauki, które przekazali mi różni nauczyciele języka angielskiego, a także takie, które wypracowałam sobie sama, a później przeczytałam, że są to sprawdzone techniki pamięciowe ;)

Moje zainteresowania

Nazywam się Marta Chłodnicka i kocham język angielski. Brzmi to trochę jak wstępne wyznanie na zajęciach AA - Hi, my name is Marta and I’m an addict ;) (Cześć, jestem Marta i jestem uzależniona). I dobrze! Bo jestem. Nie będę się rozpisywać na swój temat, bo cenię Twój czas. Zresztą i tak poznasz mnie lepiej, gdy tylko będziesz kontynuował czytanie moich artykułów.

Pokaż więcej

Profil

Marta Chłodnicka2

Autor
Napisz wiadomość

Zapał do języka angielskiego narodził się we mnie wcześnie. Zaczęło się od … piosenek :) Koniecznie chciałam zrozumieć o czym śpiewają moi ulubieni wokaliści, co chcą mi przekazać. Nie było jeszcze wtedy w Polsce internetu, więc ze słownikiem tłumaczyłam co tylko mogłam. Ze słuchu, bo nie miałam sk ...

Artykułów:
1
Kod partnerski:
/p:15377

Data urodzenia:
1977-07-23
Dołączył:
2010-07-08 18:23:35
Miasto:
Internet
Województwo:
Śląskie

Ostatnie logowanie:
13-07-2010