Profil Użytkownika

Złoty traci coraz mocniej

Rodzaj: Artykuł

Dzisiejsza sesja jest kolejnym nieudanym dniem dla wszystkich tych, którzy posiadają kredyt w obcej walucie, bądź grają na umocnienie złotego. Zła passa złotego nie rozpoczęła się z chwilą nowego tygodnia, lecz dokładnie dwa tygodnie temu, kiedy to złoty zanotował poważne osłabienie.

Mocna zmiana na rynkach finansowych

Rodzaj: Artykuł

Ubiegłotygodniowa sesja pokazała jak sytuacja może diametralnie się odwrócić o 180°. Silne umocnienie dolara amerykańskiego doprowadziło do ogromnego spadku notowań pary walutowej EUR/USD w efekcie czego kurs pary walutowej USD/PLN wzrósł, aż o niemalże 11gr.

FED zostawił stopy procentowe na dotychczsowym poziomie

Rodzaj: Artykuł

Podczas dzisiejszej sesji rynek oczekiwał na publikację decyzji FOMC w sprawie stóp procentowych wobec dolara amerykańskiego. Inwestorzy byli zgodni, iż FED powinien zatrzymać stopy procentowe na niezmienionym poziomie 0.25%, ponieważ gospodarka amerykańska nadal pozostaje w recesji i tak też się stało.

Rynek czeka na decyzję FOMC

Rodzaj: Artykuł

Podczas dzisiejszej sesji rynki zachowywały się bardzo spokojnie, a to za sprawą niepewności, ponieważ inwestorzy oczekują na to co postanowi Prezes Rezerwa Federalna na jutrzejszym spotkaniu w sprawie stóp procentowych.

Profil

Dominik Michnikowski

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
40
Kod partnerski:
/p:14942

Data urodzenia:
1983-09-25
Dołączył:
2010-05-20 12:11:22

Ostatnie logowanie:
25-08-2010