2
głosów
- +

Do czego służy Wszechświat?

Autor:

Aktualizacja: 01.01.2009


Kategoria: Duchowe Drogi / Nowa Rzeczywistość


Artykuł
  • 2 głosów dodatnich
  • 0 głosów ujemnych
  • 4278 razy czytane
  • 2 przedrukowany
  • 0 Polemik/Poparć <span class="normal">Odpowiadanie na artykuł</span>
  • Licencja: CC <span class="normal">Zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie dzieła i wszelkich jego pochodnych pod warunkiem umieszczenia informacji o tw&oacute;rcy.</span>
Dostęp bezpłatny <span class="normal">Dostęp do treści jest bezpłatny.<br/> Inne pola eksploatacji mogą być zastrzeżone sprawdź <b>licencję</b>, żeby dowiedzieć się więcej</span>
 

Nie czytaj tego tekstu jeśli nie masz marzeń ponad ludzką miarę!


Czytelniku! Tak, Ty! Robisz bardzo niebezpieczne rzeczy. Czytasz być może sekciarskie teksty, które mogą zrobić z Twojego Umysłu jeszcze nie wiadomo co, a DIABEŁ porwie do PIEKŁA Twoją duszę i już nigdy nie będziesz mógł być szczęśliwy, ponieważ będziesz żył w piekle przez WIECZNOŚĆ! AMEN! Czytasz moje słowa i całe szczęście, że jest jeszcze w Tobie odrobina autorefleksji nad tym co czytasz i nad tym jakie słowa rozbrzmiewają w Twojej głowie, bo mogłoby się okazać, że właśnie teraz brzmienie moich słów zmienia Twoje DNA nieodwracalnie! Możliwe, że właśnie w tej chwili kody zawarte w słowach aktywują na poziomie subatomowym reakcje w Twoich komórkach, po czym cały Twój układ nerwowy zacznie się budzić, całe Twoje ciało zacznie się budzić, a Ty zaczniesz odczuwać dziwny, niezwykły dreszcz na całej skórze. Energia i jeszcze więcej energii z tych słów może wpływać do wewnątrz Ciebie i budzić to co w Tobie jeszcze uśpione. Możliwe, że czytasz ten tekst tylko dlatego, że przeczuwasz, że w tekstach można znaleźć coś inspirującego, coś czego szukasz. Przypomnij sobie wszystkie te książki, które przeczytałeś lub przeczytałaś. W jaki sposób ich treść wpłynęła na Twoje życie? Czy stałeś się bardziej świadomy?. Czy stałaś się bardziej świadoma otaczającego Ciebie świata i Twojej obecności “JA” Tobie! Tej niezwykłości, które jest w Tobie i która postrzega wszystko to co jest? Ten ktoś kto czyta, kto słyszy, kot wie i kto tworzy, kto tańczy, kto cieszy się i bawi, kto rozwija się i kto widzi swoje dłonie, kto widzi czubek swojego nosa. To wszystko! Jak bardzo książki zmieniły Twoje życie? Być może w tej chwili dzieje się coś czego jeszcze nie zauważasz świadomie, ale zwracam Twoją uwagę na Ciebie! Tak - na Ciebie samego! Ty!

Czy Wszechświat jest wkoło? Może Dziwny i Tajemniczy? Czy aby na pewno? Jaki jest cel istnienia wszechświata? Jaki jest jego cel? W jakim celu otacza Ciebie w tej chwili teraz? Czy jest tutaj, po to, aby zniszczyć Ciebie? Zniszczyć Twój fizyczny wehikuł? W jakim celu jest Wszechświat? W jakim celu jego precyzyjne prawa i całe jego piękno jest w Twoim życiu? W jakim celu? W jakim? Wszechświat jest po to, abyś odczuwał ciągły smutek, cierpienie i ogólnie, abyś miał dosyć siebie, ludzi i wszystkiego wkoło. Wszechświat jest po to, aby zapaść się w sobie i użalać nad tym, że nie ma pracy, nie ma pieniędzy, nie ma fajnych chłopaków i dziewczyn, że na całym świecie są wojny i ogólnie jest jeden wielki kryzys. Globalny Kryzys. Właśnie w takim celu został stworzony wszechświat, aby Ci dokopać. Jednym słowem, aby skopać Ci tyłek. Bo miasta są brzydkie, bo ulice są hałaśliwe, bo budynki są nijakie. Bo wszystkio nie jest takie jakie powinno być. Bo na święta nie ma śniegu, bo nie ma choinki i bo wszystko jest jakieś takie nijakie. Niczego nie ma. I ogólnie kryzys na całym świecie. Jest jeszcze groźba wojny atomowej, innej wojny, trzeciej wojny światowej, wizja głodu i wszystko to co straszne. Wizja obozów koncentracyjnych, panika i strach o własne życie.

W takim celu został stworzony wszechświat i Ty nic nie możesz z tym zrobić! Musisz cierpieć! Może śmierć wyzwoli Ciebie z tego w czym jesteś! Może wtedy uda Ci się osiągnąć spełnienie i radość, wolność od tego co jest, ponieważ to co jest przytłacza Ciebie w takim stopniu, że już nie możesz tego znieść i marzysz o nirwanie, o oświeceniu lub o śmierci, która może przyniesie spokój. Ale jeśli Twoje życie nie jest spokojne teraz to być może, że śmierć będzie jeszcze bardziej przerażającym doświadczeniem ze wszystkich możliwych. Zadaj sobie pytanie: czy w ogóle musisz umrzeć? Kto Ciebie do tego zmusił? Dlaczego akceptujesz to jako Twoją rzeczywistość? Może jest coś w Tobie co mogłoby Ci dać wszystko to o czym marzysz? I jednocześnie przynieść uczucie spełnienia?

Wszechświat? Ten obraz, który widzisz oczami i ten dźwięk, który słyszysz uszami, i ta grawitacją, którą czujesz całym ciałem. Wszystko to jest tu tylko po to, aby skopać Ci tyłek, na koniec zapuszkować Ciebie w trumnie i zasypać w ziemi.

Bo na cuda nie jesteś jeszcze gotowy! Nie - to nie może tak być, żeby wszystko pojawiało się spontanicznie. To nie jest możliwe, żeby wszystko o czym myślisz, wszystko to czego pragniesz i wszystko to co przynosi radość do Twojego życia zaczęło dziać się spontanicznie jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! To nie jest możliwe, aby wszystkie te dobre rzeczy, które chcesz mieć pojawiły się nie wiadomo skąd, ponieważ to nie jest świat Alicji w Krainie czarów, a wszechświat nie jest tutaj po to, aby spełniać Twoje ziemskie zachcianki! Wszechświat jest tutaj po to, abyś cierpiał i mógł po śmierć dostąpić zbawienia. Tylko po To!

Nie jest możliwe, żebyś mógł być samodzielny. Nie jest możliwe, żebyś mógł lub mogła samodzielnie tworzyć dosłownie dowolne ilości potrzebnych pieniędzy. Nie jest możliwe, abyś mógł iść do dowolnego sklepu i kupić sobie dosłownie wszystko to na co masz ochotę. Być może wtedy, kiedy już kupisz sobie to wszystko okaże się, że to wszystko wcale nie jest Ci do szczęścia potrzebne, więc będziesz miał wiele rzeczy, które będziesz mógł rozdać innym, którzy jeszcze myślą, że potrzebują ich aby osiągnąć szczęście w tym życiu.

Więc już ustaliliśmy, że wszechświat nie jest tutaj po to, aby się o Ciebie troszczyć i Ciebie wspierać. Nie jest tutaj, po to, abyś mógł raz na zawsze poczuć się naprawdę bezpiecznie i zaufać, że Wszechświat i Ty idziecie we właściwym kierunku. Wszechświat nie jest tutaj po to, aby obdarowywać Ciebie nieoczekiwanymi ilościami pieniędzy, nie jest tutaj po to, aby spontanicznie spotykać innych ludzi i czuć się z tym wszystkim dobrze. Wszechświat nie jest tutaj po to, abyś mógł cieszyć się tym czego naprawdę chcesz.

Wszechświat jest tutaj po to, aby Ciebie zniszczyć. Pozbawić Ciebie życia i tylko takie jest jego przeznaczenie. Zniszczyć Ciebie. Jednak zanim Ciebie zniszczy on chce Ci jeszcze w międzyczasie dokopać. Będziesz obwiniał siebie, że nie jesteś dość dobry w tym co robisz, że nie jesteś dość dobrym człowiekiem, że nie zasługujesz na to, aby być w szczęśliwym związku, ponieważ nie zasługujesz na Miłość, a gdyby nawet Miłość pojawiała się w Twoim życiu to i tak zrobisz wszystko, aby się jej pozbyć. Możesz robić partnerowi niesamowite sceny zazdrości możesz doprowadzać go do łez i ranić do samego serca, ale to wszystko to i tak nic przy Tym jak Ty się czujesz, ponieważ Wszechświat jest tutaj po to, aby Ciebie zniszczyć.


Wszechświat jest zimny, ciemny i pozbawiony Miłości. Wszechświat to nieustająca walka o to, skąd wziąć na to wszystko pieniądze. Skąd wziąć pieniądze na jedzenie, skąd wziąć pieniądze na dom, skąd wziąć pieniądze na to, aby wreszcie czuć się bezpiecznie. Skąd brać na to pieniądze. Nawet jeśli pracujesz ciężko i masz swoje pieniądze, to Twoja praca może w bardzo szybkim czasie sprawić, że zaczniesz chorować, zacznie Ciebie boleć głowa, zaczniesz łykać jeszcze więcej tabletek przeciwbólowych, które nie leczą tego co Ciebie boli tylko tłumią naturalną zdolność organizmu do informowania Ciebie, że coś wymaga uzdrowienia, że coś wymaga zmiany w Twoim życiu. Przecież łatwiej jest łyknąć kolejną tabletkę przeciwbólową i po kłopocie. Można też napić się wina i zasnąć. To bez znaczenia. Tabletka przeciwbólowa czy alkohol. Znieczulenie jest równie niebezpieczne jak jazda rowerem po skrzydle przelatującego odrzutowca.

Możesz łyknąć całą garść tabletek i włożyć rękę do ogniska, bo przecież to nie będzie bolało… Ale czy Twoja ręka nie ucierpi na tym zbytnio? Chyba nie. Przecież nie czujesz bólu, więc ręka jest jak najbardziej ok! Ciekawe jakie będzie Twoje zdziwienie w chwili, kiedy tabletki przestaną działać? Gdzie jest Twoja dłoń? I dlaczego się spaliła? Przecież nic nie bolało?

Więc do czego ostatecznie służy wszechświat?
Może sprawdzisz jego granice? Może sprawdzisz jego prawdziwe intencje wobec Ciebie? Dlaczego nie zaczniesz zastanawiać się nad tym - co jeszcze Wszechświat może dla Ciebie zrobić? Co jeszcze wszechświat może Ci dać? Jakie Twoje marzenie Wszechświat może spełnić? Marzysz o tym, aby być w pięknym, romantycznym związku z partnerem? Dlaczego nie? Może wszechświat sprawi Ci prezent? Dlaczego by nie czuć się cudownie z tego powodu już teraz? Na pewno jeśli będziesz chodził smutny i niezadowolony tu teraz to będziesz miał mniejsze szanse na to, że ktoś Ciebie pokocha, bo jak można kochać kogoś, kto jest taki smutny i nieszczęśliwy. A może chcesz telefon, samochód, dom? A może po prostu chcesz mieszkać tam, gdzie jeszcze nikt nie mieszka i robić to czego jeszcze nikt nie robił? Sprawdź! Śnij swój piękny sen. Za każdym razem, kiedy idziesz spać ćwiczysz tworzenie rzeczywistości, więc zacznij zwracać uwagę na swoje sny! Sny mogą powiedzieć Ci wszystko. Sny mogą powiedzieć Ci to kim naprawdę jesteś i jaki jest cel Wszechświata! Tego nie powie Ci nikt. To powie Ci tylko Twój sen, ponieważ we śnie masz dostęp do nieograniczonych możliwości Twojego umysłu. Masz kontakt z tym co wiele osób nazywa Bogiem. Nawet w biblii możesz znaleźć, że ludzie na początku komunikowali się z Bogiem we śnie. Bóg przychodził do niech we śnie i przemawiał do nich. Uwierz, że Wszechświat jest tutaj w konkretnym celu. Istnieje CEL!

Do tego czasu żyliśmy w Kartezjańsko-Newtonowskim modelu wszechświata, gdzie wszystko jest rozłączone, gdzie planety, komórki, ludzie, kamienie, słońca wszystko jest osobno i wszystko jest przypadkiem. Człowiek jest wynikiem przypadkowej selekcji naturalnej, białka na Ziemi powstały przypadkiem i w ogóle wszystko to jeden Wielki Przypadek. Nawet Wielki Wybuch wydarzył się przypadkiem i nikt nie wie co było wcześniej. Prawdopodobnie wcześniej było nic. Możesz też wierzyć, że Wszechświat powstał w 6 dni. Możesz.

Zacznij sprawdzać jaki naprawdę jest cel Wszechświata w Twoim życiu. Uważaj. Na samym początku może pojawić się STRACH! Pierwszy strach, to może być strach przed śmiercią! Ale śmierć to tylko iluzja dla tych, którzy zostali tutaj. Duch żyje dalej. Żyjesz wiecznie. Życie jest wieczne w swojej najgłębszej istocie. Jaki sens może mieć życie jeśli w tej chwili Ty nie czujesz się dobrze w tym wszechświecie. Jeśli masz na coś ochotę - rób to. Zrób to i ciesz się tym. Wszechświat może zatroszczyć się o Ciebie. Może zatroszczyć się o Ciebie w każdym aspekcie. Wszechświat może zrobić dla Ciebie wszystko. Sprawdź To.

Nie wierz mi na słowo, zacznij od małych rzeczy. Zacznij od nieoczekiwanych wygranych na loterii. Zacznij od nieoczekiwanych wygranych we wszystkim co robisz. Zacznij od tego, że możesz sobie pozwolić na wszystko czego potrzebujesz.

Jest coś czego być może nie wiesz. Urodziłeś się jakiś czas temu i być może ten moment ma ogromny wpływ na Twoje życie. Wyobraź sobie Twój pierwszy dzień na tym świecie? Było Ci ciepło i było Ci dobrze, byłeś w brzuchu swojej mamy, gdzie było cicho i przyjemnie i NAGLE… nagle, wszystko zaczyna się kurczyć i zaczynasz czuć się coraz mniej przyjemnie. Ciśnienie staje się tak silne, że zaczynasz bać się o swoje życie. Uczucie paniki staje się coraz większe i zaczynasz zupełnie naturalnie obawiać się o swoje życie, boisz się, że umrzesz. Kiedy już udaje Ci się wydostać przez otwór rodny matki wpadasz do zimnego szpitalnego świata, gdzie nikt nie czeka na Ciebie z miłością, jesteś tylko kolejnym dzieckiem, które urodziło się jakby w wyniku produkcji masowej. Dostajesz być może klapsa w tyłek, jesteś zabierany do zważenia, zbadania i daleko od własnej matki. Czujesz strach, jesteś sparaliżowany i jeszcze odcinają Tobie pępowinę, co boli tak bardzo, że nie można Tego opisać. Twój pierwszy dzień w tym wszechświecie wygląda właśnie tak. Ból, strach o własne życie i zimno. Brak ciepła, brak uczucia, brak bezpieczeństwa. Bardzo szybko zapominasz o tym dniu, ale wspomnienia pozostają w każdej komórce Twojego ciała. Być może całe swoje życie nieświadomie kierujesz się swoim pierwszym dniem, uczuciem, że Wszechświat nie jest bezpiecznym miejscem, że trzeba tutaj walczyć o przetrwanie, że nie jesteś tutaj mile widziany.

Pieniądze być może dają poczucie bezpieczeństwa, ale poczucie bezpieczeństwa daje pieniądze. Wszystko zaczyna przychodzić łatwo i naturalnie, kiedy zaczynasz czuć się bezpiecznie w swoim życiu. Zaczynasz szanować swoje własne ciało i zaczynasz rozumieć, że wszystko co jest dla Ciebie najważniejsze to Ty i Twoje ciało, ponieważ bez ciała nie mógłbyś istnieć w tym świecie. Ponieważ bez ciała nie mógłbyś się cieszyć z pieniędzy, z mieszkania, z tego wszystkiego co możesz mieć. Nie możesz cieszyć się tym wszystkim bez tego ciała w którym teraz jesteś. Być może chcesz się od niego uwolnić i oczywiście, że możesz, ale czy w wyniku spełnienia się w tym życiu czy raczej w wyniku nie kochania swojego ciała? Możesz też oczywiście chcieć być niebieską kulką, ale to znaczy, że jesteś już bardzo szczęśliwy, masz już wszystko w swoim życiu i przyszedł moment, aby iść daleko dalej… poza wszelkie granice!

Zatrzymaj się na chwilę i odczuj to. Wiele osób myśli o głodzie na świecie, o wojnie, że trzeba ratować świat. Powiedz mi szczerze - czy Ty doświadczasz tego stanu wojny ze swojego punktu widzenia? A może stać Ciebie na to, aby podziękować za to, że ten dzień jest pełen pokoju? Czy ktoś za Twoim oknem strzela z broni maszynowej? O jakiej wojnie mówisz? Stań się radosnym twórcą, stań się bogaty, stań się szczęśliwy, wtedy będziesz mógł może coś zrobić dla tych głodujących ludzi w afryce. Jeśli będziesz się martwił o to wszystko to w zasadzie nic dobrego nie możesz zrobić. Od martwić do umartwiać się jest bardzo blisko. Szanuj swoje ciało przede wszystkim. Nawet w biblii jest napisane, że ciało jest świątynią Ducha. Przestań szukać Ducha, Boga w świątyni z cegieł i zacznij szukać go w sobie. W świątyni z Ducha. Jeśli znajdziesz Go to Duch może zrobić dla Ciebie wszystko, ponieważ podobnie jak Wszechświat jest Wieczny, Swobodny i Radosny!

Jeśli nie spodobał się Tobie ten tekst to nie pokazuj go nikomu, jeśli jednak spodobało Ci się w nim cokolwiek to pokaż go wszystkim, którzy mogą ucieszyć się z tego co tutaj można przeczytać. Dziękuję. Im więcej ludzi go przeczyta Tym bardziej Twoje życie zmieni się na lepsze.

http://przedmonitorem.wordpress.com

Podobał Ci się artykuł?
2
głosów
- +

Brak polemik/poparćPodobne artykuły:


KOMENTARZE


Używając tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie plików Cookie.
Dowiedz się więcej.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Z dniem 25.05.2018 wprowadziliśmy też w życie rozporządzenia dotyczące ochrony danych osobowych. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie.

Zamknij