Profil Użytkownika

Biżuteria autorska EmiFashion

Biżuteria autorska EmiFashion

Od niedawna pośród wielu sklepów internetowych z biżuterią srebrną, możemy znaleźć nowy, jednak niepowtarzalny sklep EmiFashion.pl. Niepowtarzalny ponieważ biżuteria wykonywana jest w pojedynczych egzemplarzach a wzory biżuterii to autorskie pomysły projektantki Emilii Przedpełskiej.

Content - pozycjonowanie

Content - pozycjonowanie

CONTENT - jeden z najważniejszych czynników wpływających na proces pozycjonowania - mianowicie pod tym hasłem kryje się treść (zawartość) strony. Wyszukiwarki (w szczególności google), że tak się wyrażę, bardzo lubią oryginalną treść zawartą na danej podstronie i zawsze “lepiej traktują” ją w wynikach niż strony z wielokrotnie powtarzaną treścią (duplicate content).

Pozycjonowanie - początek.

Pozycjonowanie - początek.

Pozycjonowanie jest jedną z najlepszych oraz najtańszych form reklamy (mimo, iż gdy ludzie słyszą o owych kosztach często ich to przeraża - co jest powiązane wyłącznie z ich niewiedzą). Dodając do tego procesu inteligentną reklamę internetową, firma może stać się potęgą na rynku (szczególnie w Polsce, gdzie ludzie jeszcze sceptycznie podchodzą to tej formy promocji).

Profil

Jerzy Przedpełski

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:3156

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2007-04-09 14:09:31
Województwo:
0

Ostatnie logowanie:
30-11--0001