Profil Użytkownika

Grudzień w ogrodzie

Rodzaj: Artykuł

Milowymi krokami zbliża się zima. Słońce coraz krócej świeci nad horyzontem. Ziemia zamarza. Zanim nadejdą święta Bożego Narodzenia, kilka pogodnych dni wykorzystajmy na zamknięcie sezonu ogrodniczego i przygotowanie się do następnego.

Zimowe zabezpieczenie ogrodu

Rodzaj: Artykuł

Kończy się sezon i nasze rośliny tracą wigor. Zaczynają mieć ochotę na zimowy sen. Dla ogrodnika to sygnał do działania. Aby zielone królestwo przetrwało zimę bez szwanku, musimy je do tego odpowiednio przygotować.

Kwitnąca zima - ogród w domu

Rodzaj: Artykuł

Już niebawem za oknami śnieg i mróz, do wiosny jeszcze tak daleko... Może poprawią nam nastrój kwiaty w doniczkach na parapecie. Jest sporo gatunków, które kwitną właśnie w tym czasie.

Ogród zimą - staw pod lodem

Rodzaj: Artykuł

Z nadejściem zimy wszystko w ogrodzie pozornie zamiera. Pamiętajmy jednak, że w zamarzniętych sadzawkach muszą przeżyć ryby i inne zwierzęta wodne. Jak zabezpieczyć nasz staw, czy oczko wodne przed mrozem?

Kłopoty z liśćmi w ogrodzie

Rodzaj: Artykuł

Co roku jesienią wygrabiamy spod drzew i krzewów całe stosy liści. Palić je czy kompostować? Najprościej by było złożyć je do kompostnika. Ale czy wszystkie liście nadaja się na kompost? A co wtedy, gdy są porażone jakąś chorobą?

Profil

Florentyna

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
7
Kod partnerski:
/p:24408

Data urodzenia:
1951-03-16
Dołączył:
2011-11-25 16:46:27

Ostatnie logowanie:
01-12-2011