Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Nazywam się Rafał, mam 26 lat , mieszkam w małym Miasteczku w ( woj. podkarpackim ) które się nazywa Lubaczów - jest ono niedaleko Jarosławia 40 km .. Jestem zapalonym wędkarzem - to moje hobby , na razie nigdzie nie pracuję ponieważ ostatnio ciężko znaleść coś dobrego.. To by było w tej chwili na tyle..

Moje zainteresowania

Moje Hobby to: Wędkarstwo, Motoryzacja, Grzyby, Jazda rowerem, Internet, Dobry Film ..

Pokaż więcej
Jak skusić sandacza?

Jak skusić sandacza?

Artykuł jest na temat jak łowić sandacze.. A dokładnie w jakich miejscach, na jaki sprzęt i przynęty.. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta z tego i będzie łowił te piękne i trudne do złowienia ryby :-) ..

Wędziska Karpiowe

Wędziska Karpiowe

Mój artykuł jest na temat wędzisk karpiowych. A dokładnie - z jakich materiałów są robione, jakie posiadają cechy, i jak o nie dbać. Mam nadzieję, że pomogę też innym tymi informacjami i będą wiedzieli jaki najlepiej kupić kij karpiowy.

Profil

RaFiKoS

Autor
Napisz wiadomość

Nazywam się Rafał, mam 26 lat , mieszkam w małym Miasteczku w ( woj. podkarpackim ) które się nazywa Lubaczów - jest ono niedaleko Jarosławia 40 km .. Jestem zapalonym wędkarzem - to moje hobby , na razie nigdzie nie pracuję ponieważ ostatnio ciężko znaleść coś dobrego.. To by było w tej chwili na t ...

Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:22192

Data urodzenia:
1985-09-10
Dołączył:
2011-07-09 00:34:01
Telefon:
782267783
GG:
3042066
Miasto:
Lubaczów
Województwo:
Podkarpackie

Ostatnie logowanie:
03-11-2011