Profil Użytkownika

Praca

Jestem na tzw. dożywociu. Lub w żywotnym stanie spoczynku.

Czego oczekuję/spodziewam się od Artelis.pl

Chciałbym na stronach tego portalu podzielić się moim doświadczeniem życiowym. Doświadczeniem z mej praktyki zawodowej a jeżeli ktoś z tego skorzysta będę z tego zadowolony, że mogłem jeszcze pomóc tym którzy jej potrzebują.

Pokaż więcej

Ogrzewanie z miedzi wykonywane samodzielnie

Rodzaj: Artykuł

Obecnie jeszcze popularne są instalacje centralnego ogrzewania wykonywane z twardych rur miedzianych. Gdy mamy gotowy projekt, nachodzą nas myśli wykonania tej instalacji samodzielnie? Czy jest to możliwe zastanawiamy się, czy bylibyśmy w stanie zrobić instalację centralnego ogrzewania samemu?

Kotłownia do kotła na paliwa stałe

Rodzaj: Artykuł

Kocioł centralnego ogrzewania może być zainstalowany w piwnicy lub na poziomie ogrzewanych pomieszczeń, najkorzystniej gdy usytuowanie kotłowni jest centralne w ogrzewanym budynku. W kotłowni wymagana jest posadzka  z materiałów niepalnych w całym pomieszczeniu.

Kotły gazowe.

Rodzaj: Artykuł

Kocioł gazowy to ekologiczne i w miarę ekonomiczne źródło ciepła dla domu. Można je podzielić według sposobu montażu na kotły wiszące i stojące. Dalsze różnice to podział na kotły jedno funkcyjne i dwu funkcyjne. Kocioł jedno funkcyjny to taki, który  zasila tylko instalację centralnego ogrzewania.  

Majeranek do kuchni i do apteczki

Rodzaj: Artykuł

Wszyscy go znają. Znają jego zapach. Jest rośliną niepozorną, ani ładną, ani nie okazałą nawet nie można znaleźć jej w ogrodzie. Mimo tych niedoskonałości zagościła w naszych ogrodach i życiu codziennym od dawien dawna. Nazywana też czasem po prostu mariolka lub majeran.

Zakładamy ogród

Rodzaj: Artykuł

Zakładając ogród trzeba od czegoś zacząć. Myślę aby to było na dłuższy czas należałoby rozpocząć od odchwaszczenia i wyrównania terenu lub ukształtowania jego powierzchni.

Profil

Józef Łuczak

Autor
Napisz wiadomość
Jestem na tzw. dożywociu. Lub w żywotnym stanie spoczynku.
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:19091

Data urodzenia:
1949-03-18
Dołączył:
2011-03-07 11:12:24
Województwo:
Kujawsko-pomorskie

Ostatnie logowanie:
13-04-2012