Profil Użytkownika

5 kroków do stania się dżentelmenem na drodze

Rodzaj: Artykuł

Wyobraźmy sobie komunikacyjny raj na drodze. W mieście nie ma korków, więc pięć kilometrów przez centrum aglomeracji przejeżdżamy w trochę ponad sześć minut. Stłuczki? Kierowcy już zapomnieli, co znaczy to słowo. W artykule przedstawię pięć zachowań, które mogą nas przybliżyć do tej prawie nieosiągalnej utopii i stania się prawdziwym dżentelmenem na drodze.

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo na nartach

Rodzaj: Artykuł

Niedawno rozpoczęły się ferie zimowe, a pogoda dopisuje. Wszystko wskazuje na to, że stoki za chwilę zapełnią się miłośnikami sportów na białym puchu. Góry potrafią być jednak niebezpieczne. Przed wyjazdem powinniśmy mieć to na uwadze. W artykule postaramy się opowiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczeni narciarskiego i ile ono może kosztować.

Co by było gdyby? Dziwne ubezpieczenia celebrytów

Rodzaj: Artykuł

Świat przywykł już do fanaberii ubezpieczeniowych celebrytów. Nie dziwi nas już tak bardzo ubezpieczanie biustu ( Dolly Parton), czy uśmiechu (Julia Roberts). Ten artykuł poświęcę dużo dziwniejszym ubezpieczeniom. Wejdźmy na chwilę w świat celebrytów i pomyślmy, dlaczego takie ubezpieczenia są kupowane i w jaki sposób miałyby być egzekwowane.

Profil

Artur Kowalczuk

Autor
Artykułów:
3
Kod partnerski:
/p:78679

Data urodzenia:
2002-01-27
Dołączył:
2016-01-20 08:10:57

Ostatnie logowanie:
27-01-2016