Profil Użytkownika

3 zasady kupowania ubezpieczenia AC

Rodzaj: Artykuł

Ubezpieczenie AC, w odróżnieniu od OC, jest polisą przy zakupie której trzeba się dobrze zastanowić, aby być z ochrony zadowolonym. Znalezienie niedrogiego autocasco z dobrym zakresem jest możliwe, ale trzeba przy tym pamiętać o kilku zasadach. Warto też mieć świadomość, że dobry zakres nie oznacza od razu najdroższego wariantu polisy.

Jak to jest z tymi podwyżkami OC?

Rodzaj: Artykuł

O OC mówi się w ostatnim czasie naprawdę sporo. Koszty ubezpieczenia zaczęły rosnąć na początku tego roku, a ich skala przeszła chyba najśmielsze oczekiwania kierowców. Oto okazało się, że za polisę podstawową trzeba zapłacić już nie 300 zł, a 800 zł i wielu nie jest w stanie przejść nad tym faktem do porządku dziennego.

Polacy coraz chętniej biorą pożyczki

Rodzaj: Artykuł

Rozwój kapitalizmu przyczynił się do wzrostu gospodarczego wielu krajów na całym świecie - w tym Polski. Temu rozwojowi oczywiście towarzyszył znaczny wzrost liczby banków i instytucji poza bankowych w których można zdeponować swój majątek, zdobyć środki na finansowanie własnej działalności lub pokrycie bieżących kosztów.

Od wypadku do odszkodowania

Rodzaj: Artykuł

Wypadek lub stłuczka mogą przytrafić się nawet najlepszemu kierowcy. Co trzeba zrobić bezpośrednio po zdarzeniu oraz jak szybko uzyskać odszkodowanie? Zobacz jak postępować krok po kroku.

Profil

Iwona Romańska

Autor
Artykułów:
43
Kod partnerski:
/p:29611

Data urodzenia:
1999-04-15
Dołączył:
2013-04-15 15:19:09

Ostatnie logowanie:
26-04-2017