Przed Wami szczególnie ważny dzień, w którym zdecydujecie się na wspólne życie jak najdłużej? Ślub i późniejsze wesele w wyobrażeniach wielu par młodych to idealna uroczystość, która odbywa się bez żadnych komplikacji, a wszystko wokół ma swój magiczny charakter. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wcześniejsza organizacja, planowanie i dokładne weryfikowanie wyborów.

Data dodania: 2021-11-17

Wyświetleń: 374

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak zorganizować wymarzone wesele?

Na to, jak przebiegnie całe wydarzenie ogromny wpływ ma wiele czynników. Wbrew pozorom nie jest to kwestia odpowiednich kwiatów czy pojazdu, a wybór najlepszego miejsca na zorganizowanie imprezy i zgromadzenie zadowolonych gości. Jak zatem znaleźć najlepszą lokalizację na wyprawienie wesela? Podpowiedzią może być nasza propozycja, z której zdążyło już skorzystać wielu szczęśliwych nowożeńców. To piękny dom weselny w Podegrodziu, gdzie wiele par mogło cieszyć się niezwykłym wydarzeniem.

Dom Weselny Gród mieści się w okolicach Nowego Sącza. To wyjątkowe miejsce, dostosowane do wszelkich wymagań wielu naszych klientów. Do użytku możemy zaproponować aż dwie sale bankietowe, których łączna powierzchnia wynosi 400 m2. Z pewnością sprawdzą się one do wyprawiania wesela dla większej liczby gości, ponieważ nasze sale mieszczą do aż 220 osób! Sale są wyposażone w wentylację oraz klimatyzację dla zapewnienia komfortowych warunków wszystkich naszych gości.

Dom Weselny Gród to idealne miejsce dla narzeczonych, którzy planują zapewnienie przyjezdnym miejsc do spania. Możemy zaoferować 47 pokoi 2 oraz 5 osobowych. Wszystkie z nich są w wysokim standardzie i posiadają pełne wyposażenie. W naszej ofercie nie przeoczyliśmy także wyjątkowego apartamentu dla nowożeńców.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena