Jeśli chcesz, żeby każdy Twój trening był efektywny w 100%, to właśnie beta-alanina Ci to zapewni. Ten aminokwas jest prekursorem karnozyny, która jest odpowiedzialna za równowagę kwasowo-zasadową i opóźnia pojawienie się kwasu mlekowego. Mówiąc prościej: beta-alanina, biorąc udział w przeciwdziałaniu zakwaszeniu organizmu, zmniejsza zmęczenie i pomaga się regenerować.  

Data dodania: 2021-08-02

Wyświetleń: 86

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

BLOG

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przyrost masy mięśniowej – najlepsze odżywki na masę.

Budowanie masy mięśniowej to ciężka praca, która wymaga zaangażowania, konsekwencji a także wielu wyrzeczeń. Jest to proces, w którym praca nad sobą jest kluczowa. Są również sposoby, dzięki którym masa mięśniowa może być zbudowana szybciej, a efekty pozostaną z nami na długo. Mowa tu o odżywkach na masę. Jednak jakie suplementy na masę mięśniową są najlepsze? Po przeczytaniu poniższego artykułu wybór powinien być łatwiejszy.

Masa mięśniowa – jakie suplementy na masę wybrać?

Decydując się na suplementację najważniejsze jest zwrócenie uwagi na składniki produktu. Warto zainteresować się, jakie substancje rzeczywiście są w stanie wesprzeć przyrost masy mięśniowej. Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie: jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jakie suplementy na masę mięśniową powinienem stosować? Zanim znajdziesz odpowiedź na te pytania nie zapominaj, że sama suplementacja nie przyniesie rezultatów. Bez wysiłku, godzin ćwiczeń, czasu spędzonego na siłowni i odpowiedniej diety rezultaty mogą być znikome. Suplementy na masę przyspieszają efekty, wzmagają produktywność, pobudzają produkcję testosteronu... Ale nie zrobią za Ciebie treningu, nie pójdą za Ciebie na siłownię. Jednak mogą maksymalnie zmienić postępy oraz efekty Twojego wysiłku.

Czy tabletki na przyrost masy są skuteczne?

Najwięcej osób odżywki na masę mięśniową kojarzy z rozpuszczonym proszkiem, spożywanym zazwyczaj w formie shake'ów. Nie ukrywajmy, ich przygotowywanie bywa męczące, a przechowywanie wielkich pudeł z odżywkami jest niesamowicie niepraktyczne. A gdyby tak całość najlepszych substancji aktywnych zamknąć w tabletce? Czy jest to możliwe? Ależ oczywiście, że tak! Producenci, dla których odżywki i suplementy na masę są priorytetem, postawili na skuteczność a także wygodę swoich klientów. W jednej kapsułce mogą znajdować się składniki oraz substancje odżywcze, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie mogą być one pochodzenia naturalnego, dzięki czemu są w 100% bezpieczne, a jednocześnie cechują się wysokim stopniem skuteczności.

Jakich składników należy szukać w takich tabletkach? Przede wszystkim warto, aby znajdowała się w nich substancja przyspieszająca wydzielanie testosteronu. Przykładem takiej substancji jest aminokwas DAA, inaczej nazywany kwasem D-asparaginowym. Wspierając produkcję testosteronu wpływa on znaczne na przyspieszenie przyrostu mięśni. Trenując warto zadbać również o prawidłową regenerację organizmu. Tutaj na pomoc przyjść może Beta-alanina, która redukuje zakwaszenia organizmu, niweluje zmęczenie oraz znacząco polepsza procesy regeneracyjne organizmu. Ciekawą substancją, którą warto suplementować jest L-arginina. Zwiększa ona wydajność w czasie treningu a także pobudza wydzielanie hormonu wzrostu. W drodze do uzyskania wymarzonej sylwetki warto skorzystać także z naturalnych ekstraktów, m.in. z kozieradki pospolitej obniża cholesterol, utrzymuje prawidłowe stężenie lipidów we krwi, a przede wszystkim pobudza uwalnianie insuliny, pieprzu cayenne detoksykuje organizm oraz uśmierza bóle stawowe czy buzdyganka naziemnego pobudza produkcję testosteronu oraz przyrost mięśni. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena