Wyjątkowym dniem dla każdego człowieka są jego urodziny. W tym wspaniałym dniu człowiek nie czeka jednak na prezenty, ale na ciepłe słowo i gest. Człowiek pragnie by w tym wyjątkowym dniu, ktoś o nim pamiętał i złożył mu życzenia. Czy Ty pamiętasz o urodzinach swoich bliskich i znajomych ?

Urodziny... Dla niektórych czas, w którym spoglądają z utęsknieniem w przeszłość, uświadamiając sobie, że czas płynie tak szybko. Dla drugich urodziny to czas, w którym z niecierpliwością patrzą w przyszłość i tylko czekają aż będą dorośli. Dla jednym i drugich urodziny to również czas, w którym oczekują od innych pamięci, miłego słowa i gestu, niekoniecznie prezentu. Na prezenty z utęsknieniem czekają dzieci - osoba dorosła pragnie otrzymać szczere życzenia i całusa w policzek.

Obecnie nie trzeba się nawet wysilać z życzeniami - wystarczy kupić kartkę urodzinową, a tam już życzenia są wypisane. Jedyne co Ty musisz zrobić to podpisać się na niej jako osoba składająca życzenia. Bardziej oryginalne życzenia można znaleźć w sieci. W dobie Internetu wszystko staje się proste i dostępne. Szczególną popularnością cieszą się śmieszne życzenia urodzinowe. W końcu żyjemy w czasach, w których całe życie toczy się wokół pieniądza - nieustanna gonitwa zanim przyczynia się do tego, że często zapominamy o bliskich, a tym bardziej o złożeniu im urodzinowych życzeń.

Zastanów się, więc, czy przypadkiem ktoś z Twoich bliskich nie ma dziś urodzin i zrób mu przyjemność składając mu życzenia. Wybierając śmieszne życzenia urodzinowe dodatkowo wywołasz uśmiech na jego twarzy, którego na co dzień pewnie brakuje. Urodziny to czas, w którym człowiek pragnie otrzymać całe mnóstwo życzeń, nawet wtedy, gdy mówi, iż urodzin nie obchodzi.

Licencja: Creative Commons