Największą fanką twórczości Macieja Zienia jest nasza była Miss Aneta Kręglicka, która nie opuszcza żadnego pokazu projektanta, sama jest dla niego najlepszą reklamą i idealną modelką.

Data dodania: 2009-10-14

Wyświetleń: 4481

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

fot. zeberka.pl

fot. zeberka.pl

Aneta posiada wyjątkowe poczucie mody i stylu, dlatego też rzadko można ją przyłapać na jakiejś wpadce. Tym razem zaprezentowała się prostym, wręcz surowym stroju.

 fot. zeberka.pl

Inspiracją dla jesienno zimowej kolekcji projektanta było poncho i chusta dlatego też Kręglicka ubrana była w kreację w takim właśnie charakterze. Luźna sukienka została uzupełniona szarymi botkami z odkrytym palcem i o kilka tonów ciemniejszą torebką.

Jak waszym zdanie Kręglicka prezentuje się w tym stroju ?

Dla przypomnienia Aneta jest absolwentką III LO im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku. Ukończyła ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim i rozpoczęła studia doktoranckie na SGH w kolegium Społeczno-Ekonomicznym. Przed startem w konkursie Miss Polonia tańczyła w studenckim zespole tańca współczesnego "Jump" i w Akademickim Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego. Zwyciężyła w prestiżowym konkursie piękności (Miss Świata), 22 listopada 1989 roku, który to  odbywał się w Hongkongu. Jej wcześniejsze sukcesy to tytuł Miss Polonia1989 oraz I wicemiss Miss International w Tokio we wrześniu 1989 roku. W latach 1990-91 przebywała na terenie Stanów Zjednoczonych, gdzie pracowała dla nowojorskiej Agencji Wilhelmina. Wróciła do Warszawy i założyła własną fundację, a w 1991 r. wraz z partnerem otworzyła agencję reklamową public relations pod nazwą ABK KRĘGLICKA, którą zlikwidowała w 2005 roku. W 2006 roku przypomniała się szerszej publiczności biorąc udział w gali powitalnej Miss World 2006 w Warszawie oraz jako juror w Gali Finałowej 30 września 2006, w Sali Kongresowej w Wars (źródło wikipedia)

Licencja: Creative Commons
0 Ocena