Przeglądasz artykuł

Maksymalna ocenaMaksymalna ocenaMaksymalna ocenaMaksymalna ocenaMaksymalna ocena | Dec 20 2012, 1:21 PM | Drukuj
Pierwsze kroki w Artelis.pl

Podstawowe kroki w Artelis.pl

1.      Rejestracja – da Ci możliwość korzystania ze wszystkich funkcji Artelis.pl. Możesz się zalogować standardowo w formularzu na stronie http://artelis.pl/logowanie lub skorzystać z logowania przez FaceBook.

2.      Opisz profil. Daj się poznać. Ustaw swoje stopki autorskie, którymi będziesz podpisywać swe artykuły. Dodaj awatara. Wprowadź się do naszego miasta J

http://artelis.pl/panel pod tym linkiem znajdziesz swój profil. Korzystaj z „menu użytkownika” z lewej strony aby edytować i wypełniać odpowiednie pola. Zobacz swój profil publiczny – dopracuj go, to Twoja wizytówka. (wskazówka – możesz ukryć profil, tak aby nie był on widoczny ani dla wyszukiwarek typu Google ani nawet dla użytkowników Artelis.pl – tylko Twój profil, jednak pamiętaj, że każdy opublikowany artykuł Cię zdekonspiruje)

3.      Dodaj artykuł. Użyj formularza dostępnego pod adresem http://artelis.pl/autor/artykul/dodaj.html lub użyj niebieskiego butona „dodaj artykuł”. Zwróć uwagę, że możesz teraz dodać ikonę ilustrującą artykuł, podać jego typ: artykuł, aktualność, poezja itd., i wybrać licencję na jakiej chcesz opublikować artykuł. Na razie są tylko dwie: obecna licencja Creative Commonns – dająca pozwolenie na przedruk w niezmienionej formie i zachowaniem informacji o autorze i źródle tekstu i Copyright – czyli licencja nie zezwalająca na przedruk a jedynie na zapoznawanie się z Twoją twórczością, wiedzą.

4.      A może chcesz wspólnie z kimś, znajomym, współpracownikiem prowadzić jeden profil i w nim propagować wiedzę z danej dziedziny? Załóż MultiProfil. Skorzystaj z linka w menu użytkownika http://artelis.pl/grupa/stworz/rel:groups lub z butonu na stronie MultiProfile http://artelis.pl/spolecznosc/multiprofile

W MultiProfilach możesz ustawić statystyki odwiedzalności, dodać fanbox FB, komentarze. Możesz tu stworzyć porządne zaplecze z wiedzą i kontaktami dla Twojej małej i dużej działalności. Możesz tworzyć wiele MultiProfili. To się dopiero zaczyna.

5.      Kontaktuj się, komunikuj, komentuj. Działaj w socialmediach. Teraz w Artelis.pl dajemy wiele narzędzi do tego, by podzielić się znalezioną czy opublikowaną wiedzą w społeczności internetowej.

6.      Zapraszaj znajomych, buduj swoją sieć kontaktów, która kiedyś może przynieść Ci również dochody. Oprócz faktu, że masz znajomych możesz też mieć po prostu zyski z tego co oni zarobią w Artelis.pl. Możliwości zarobkowych pojawi się niebawem wiele. 

Brak komentarzy do tego artykułu