Przeglądasz artykuł

Bez ocenyBez ocenyBez ocenyBez ocenyBez oceny | Nov 7 2013, 1:51 PM | Drukuj
Article Marketing --marketing poprzez artykuły
Wyobraź sobie, że masz dziesiątki, setki pracowników, którzy cały czas, 24 godziny na dobę mówią o Tobie w Internecie. Wyobraź sobie, że każdy z tych pracowników stale i uporczywie mówi o zleconym mu temacie, generując dla Ciebie wartościowy ruch na Twoje strony. Wyobraź sobie końcu, że każdy z tych pracowników buduje swego rodzaju mikroniszę, która jest zdominowana przez niego. Każdy internauta, który szuka akurat tego tematu, wiedzy z tej niszy, znajdzie ją u tego pracownika. Tymi pracownikami są właśnie artykuły z wiedzą.

 

Siłą Article Marketingu jest to, że możesz zaistnieć w Internecie w sposób masywny, wszędzie mogą być Twoje artykuły i wszystkie one mogą Ci generować ruch, budować Twój wizerunek, robić Ci sprzedaż.

Do tego celu właśnie służy Artelis.pl i nowo powstała agencja article marketingu Artelis.pro.

To na Artelis.pl seria Twoich, dobrze napisanych artykułów wykreuje z Ciebie eksperta. To tutaj właśnie zaczęły się kariery, to tutaj często dziś wielcy ludzie stawiali swoje pierwsze kroki, to tutaj rozpoczynała się nie jedna droga do tego by stać się ekspertem. Oczywiście, samo pisanie artykułów nie zrobi z Ciebie eksperta ale jest niezwykle istotnym składnikiem dobrej kariery i niemalże pewnym sposobem na zdobycie tego statusu. Warunek – musisz być dobry, pracowity i oferować ponad przeciętną jakość.

Krótko: Jak korzystać? Pisz artykuły minimum dwa razy w tygodniu – im częściej tym lepiej. Umieść je w Artelis.pl w dobrze opisanym profilu. Promuj je. Zgłaszaj do systemów społecznościowych, promuj w obrębie Artelis i wśród swoich znajomych. Wkrótce, każdy zainteresowany tym tematem będzie Cię zauważał, a po niedługim czasie staniesz się ekspertem w tej dziedzinie, a nawet guru branży.

To droga dla odważnych, pracowitych i świadomych. Tylko takich chcą ludzie słuchać i za takimi chcą iść. Czy to Twoja droga?

Aby skorzystać z siły Article Marketingu skorzystaj z pakietów które przygotowaliśmy w Artelis.pl i Artelis.pro. 

Brak komentarzy do tego artykułu