Przeglądasz artykuł

Bez ocenyBez ocenyBez ocenyBez ocenyBez oceny | Oct 17 2013, 6:30 AM | Drukuj
Artykuły Specjalne (wersja beta)
Artykuły Specjalne, to odpowiedź na potrzebę autorów na umieszczanie w tekstach materiałów reklamowych. Zezwolimy na to, pod warunkiem zachowania dobrej jakości materiału i po wniesieniu odpowiedniej opłaty.

W Artelis.pl wciąż jest i będzie dozwolona darmowa reklama w stopce autorskiej, ale teraz dopuszczamy użycie linku komercyjnego prosto z tekstu artykułu. Co więcej, zezwolimy na publikację w treści nawet większej ilości reklamy - naszym podstawowym kryterium staje się jedynie jakość danego artykułu i przydatność dla czytających

Artykuły Specjalne mają dwa rodzaje: Aspecjalny Specjalny - który zezwala na umieszczenie linku komercyjnego w tekście - ilość linków jest taka sama jak w przypadku zwykłego artykułu. Oraz Artykuł Specjalny Plus, który dodatkowo zezwala na umieszczenie całej nazwy i/lub opisu firmy, towaru, usługi. Pozwala umieścić całe akapity reklamowe w danym tekście. Jedyne kryterium - jakość.

Ceny i warunki.
AS: 6 zł/kwartał, 20 zł rok, 40 zł na stałe
AS Plus: 10 zł/miesiąc, 100 zł rok, 150 zł na stałe.

W AS wykupowanych na rok jest wliczona korekta. Przy zakupie AS na stałe również redakcja.  

Aby skorzystać z oferty należy wejść na stronę http://artelis.pl/Oferta.htm i wybrać którąś z usług. W czasie publikacji artykulu, który ma stać się Artykułem Specjalnym prosimy wstawić w tytule "AS" i na dole artykułu dopisać "zamawiam AS (plus)" - jeśli została wykupiona możliwość publikacji, to artykuł po sprawdzeniu zostanie opublikowany. Jeśli nie, będziemy tydzień oczekiwać na wpłatę, po tym czasie artykuł zostanie odesłany z odpowiednim komentarzem. 

Przy zakupie usługi korekty lub redakcji obowiązuje taka sama procedura. 

Jest to wczesna wersja beta usług Artelis.pl i Artelis.pro
 
Brak komentarzy do tego artykułu